Meie büroo partnereid tunnustati rahvusvahelises õigusturge uurivas väljaandes Chambers & Partners

Meie büroo partnereid Tanel Kalaust ja Piret Jesset tunnustati ülemaailmse õigusturge uuriva väljaande Chambers & Partners poolt. Chambers Europe 2017 väljaanne omistas Tanel Kalausele juba mitmendat aastat järjest konkurentsiõiguse  valdkonna kõrgeima tunnustuse (Band 1) ning tunnustas Piret Jesset kinnisvaraõiguse valdkonnas.

Tanel Kalaus on kõrgelt tunnustatud konkurentsiõiguse valdkonna ekspert, kes omab laialdast kogemust ka riigiabi valdkonnas. Kliendid on kirjeldanud Tanelit kui „suurepärane konkurentsiõiguse ekspert, kes on detailne, keskendunud ja kiire.“ Piret Jesset, kes omab laialdast kogemust ehitusõiguse valdkonnas, kirjeldavad kliendid kui oma ala asjatundjat, kes on „särav, täpne ja omab võimet analüüsida, lahendada ja kommunikeerida keerulisi õiguslikke teemasid uskumatu ladususega, kusjuures tema võime näha laiemat pilti, olles samas ka detailides täpne, on imetlusväärne.“

Uuringufirma Chambers & Partners on viinud läbi uuringuid ja avaldanud teatmikke õigusvaldkonna juhtivate advokaatide ja advokaadibüroode kohta juba alates 1990. aastast. Chambersi teatmikud koostatakse tuhandete intervjuude põhjal, mis viiakse läbi professionaalse uurimismeeskonna poolt.

 

Vaata lisaks:

http://www.chambersandpartners.com/Europe/firm/22846202/jesse-kalaus

Prindi