Mainekas õigusturgude hindaja Legal 500 tunnustas oma 2017. aasta väljaandes advokaadibürood Jesse & Kalaus kolmes valdkonnas

Juhtiv õigusturgude hindaja Legal 500 tunnustas oma 2017. aasta väljaandes advokaadibürood Jesse & Kalaus äriõiguse ning ühinemiste ja omandamiste, kinnisvara ja ehituse ning EL ja konkurentsiõiguse valdkonnas. Lisaks on kinnisvara ja ehituse valdkonna juhtiva asjatundjana ära märgitud Piret Jesse ning EL ja konkurentsiõiguse valdkonna juhtiva asjatundjana Tanel Kalaus. Mari Matjust on esile toodud EL ja konkurentsiõiguse valdkonnas kui uue generatsiooni advokaati.

Äriõiguse ning ühinemiste ja omandamiste valdkonnas on meie kohta märgitud, et „advokaadibüroo tugev meeskond pakub oma klientidele praktilisi ning asjakohaseid lahendusi. Valdkonna juht Piret Jesse nõustab Ingman Groupi, Creative Unionit ja Masa Investi kõigis investeeringutega ning ühinemiste ja omandamistega seotud küsimustes“. Lisaks on kliendid märkinud, et „Tanel Kalausel on igakülgne kogemus lepinguõiguse valdkonnas“.

Kinnisvara ja ehituse valdkonnas on meie kohta mainitud, et „Jesse & Kalaus advokaatide poolt koostatud lepingud ja lepinguprojektid on veatu sisuga ning ka kohtuvaidluste puhul tunnevad kliendid end advokaadibürooga Jesse & Kalaus kindlalt“. Valdkonna juhi Piret Jesse kohta on märgitud, et „tegemist on kinnisvaraõiguse juhtiva asjatundjaga, kellel on märkimisväärne oskus riske ning võimalikke probleeme ette näha“.

EL ja konkurentsiõiguse valdkonnas toovad kliendid esile Tanel Kalaust, kellel on „pikaaegne kogemus konkurentsiõiguse valdkonnas“. Teist konkurentsiõiguse asjatundjat, Mari Matjust, kirjeldavad kliendid kui „abivalmit ning ärilise mõtlemisega advokaati“.

 Legal 500 on sõltumatu õigusturge hindav väljaanne, mis analüüsib advokaadibüroosid rohkem kui sajas õigusruumis üle maailma.

Vaata lisaks:

http://www.legal500.com/c/estonia

Prindi