Chambers Europe tunnustas oma 2018. aasta väljaandes meie bürood konkurentsiõiguse ja kinnisvara valdkonnas

Rahvusvaheline õigusturgude hindaja Chambers Europe paigutas advokaadibüroo Jesse & Kalaus oma 2018. aasta väljaandes Eesti konkurentsiõiguse ja kinnisvara valdkonna tugevamate tegijate hulka. Täname oma kliente usalduse ning südantsoojendava tagasiside eest!

Meie bürood tunnustati konkurentsiõiguse valdkonna tugevamate tegijate hulgas ning meie büroo partner Tanel Kalausele omistati juba mitmendat aastat järjest konkurentsiõiguse valdkonna kõrgeim tunnustus. Büroo teisele konkurentsiõiguse valdkonna spetsialistile, partner  Mari Matjusele omistati konkurentsiõiguse „tuleviku tegija“ tiitel. Konkurentsiõiguse valdkonna juhti Tanel Kalaust on kliendid tunnustanud kui eksperti ühinemiste kontrolli alal ning riigiabi valdkonnas. Taneli kohta on märgitud, et ta on kahtlemata üks peamisi konkurentsiõiguse spetsialiste Eestis ning lisaks oma suurele asjatundlikkusele omab ta ka laialdasi kogemusi ka kohtumenetluses. Mari Matjuse kohta on kliendid leidnud, et nad hindavad ta võimet absorbeerida esmapilgul tähtsusetuna tunduvaid detaile ning paigutada need hiljem tehinguga seonduvalt suuremasse pilti.

Ka kinnisvara valdkonnas sai advokaadibüroo Jesse & Kalaus tunnustatud ning valdkonna juht Piret Jesse märgiti samuti ära kinnisvara valdkonna tugevamate tegijate hulgas. Kliendid on hinnanud meie büroo kinnisvara valdkonna advokaatide töö läbipaistvust, usaldusväärsust ja personaalset lähenemist. Nad on leidnud, et Jesse & Kalause advokaadid on oma teenuse pakkumisel kliendisõbralikud ja nad seisavad pigem klientide õiguste ning riskide maandamise, kui selle eest, et arveldada kliendile iga telefonivestluseks kulunud minut või iga e-kirja rida. Valdkonna juhi Piret Jesse kohta on kliendid täheldanud, et ta näitab kinnisvara valdkonda puudutavates tehingutes ja vaidlustes üles suurt professionaalsust.

Prindi